27.04.2021.

Tähelepanu!

Eesti Vabariigi Valitsuse kohaselt on võimalik alates 3. maist 2021. a sisetingimustes individuaaltunde läbi viia, järgides reeglit 2+2 (kaasa arvatud pedagoog). Rühmatunnid toimuvad endiselt kauvormis.

28.06.2021.

Õnnitleme !

Õnnitleme rahvusvaheline konkurssi “GrandFest” International competition laureatide ja diplomante (Venemaa, Moskva) Azalia Gubaidyllina (õpetaja Marina Mürsepp) Varvara Lohmatova (õpetaja Marina Mürsepp)

14.06.2021.

Solokontsert

juunil Narva Musikakooli saalis toimus 5 klassi õpilase Ustinia Orlova solokontsert. Ustinia Ortlova on Tatjana Gontšarova õpilane, kellel on palju suurepäraseid saavutusi mitmetel vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel. Kontsert oli kahes osas ja kava oli väga mitmekülgne. Publik sai nautida meisterlikult
Читать далее

10.06.2021.

Grupi “Pale Alison” kontsert

juunil toimus Narva Ro-Ro kunstiklubis Pale Alisoni grupi kontsert, mille solistideks on õpetaja Alla Jakubova pop-jazzi vokaaliõpilased. Evelina Koop ja Elizaveta Anderžanova mitte ainult ei esita, vaid komponeerivad iseseisvalt nii sõnu kui ka muusikat oma laulude jaoks. Soovime neile edasist
Читать далее

Suvehooaja avamine

juunil osalesid õpetaja Alla Jakubova pop-jazzisolistid Matvei Kuharenkov, Aleksia Razuk, Kristel Treinbuk, Ekaterina Ostrouško ja Valentina Hartšenko promenaadil suvehooaja avamisele pühendatud kontsertprogrammis, õnnitledes kõiki külalisi suve algusega. Pidu õnnestus! Täname kõiki osalejaid!

Предыдущие новости