TÖÖTAJATE NIMEKIRI

Klaveriosakond

Gontšarova Tatjana   Karja 3
Vorobjova Irina   Karja 3
Gedvil Olga   Karja 3
Dotsenko Galina   Karja 3
Ivashchenko Irina   Karja 3
Letšitskaja Natalja   Karja 3
Nikitina Jelena   Karja 3
Nikonova Tatjana   Karja 3
Sazonova Tatjana   Karja 3
Smirnova Ljusil   Karja 3
     
Sergejeva Olga   Karja 3
Sokolova Tatjana   Karja 3
Tarassenko Tatjana   Karja 3
Fjodorova Natalja   Karja 3
Homjakova Ljudmila   Karja 3
     
Tšernikova Jevgenia   Karja 3
Tšurakova Jelena   Karja 3
Šmonina Tatjana   Karja 3
Jarova Liina   Karja 3
Jakovleva Iraida   Karja 3
Alijeva Veera   Karja 3, 26. Juuli 9
Bezzaborkina Ljudmila   26. Juuli 9
Bragina Olga   26. Juuli 9
Gruljova Jelena   26. Juuli 9
Ivleva Liidia   26. Juuli 9
Koljazina Zoja   26. Juuli 9
Makhrova Nataliya   26. Juuli 9
Mürsep Marina   26. Juuli 9
Sergeeva Galina   26. Juuli 9
     
Toporishcheva Tatyana   26. Juuli 9
Trofimova Irina   26. Juuli 9
Vedina Tatjana   26. Juuli 9
Vohta Riina   26. Juuli 9
Yakovleva Yulia   26. Juuli 9

Keelpillide osakond

Kossova Irina viiul Karja 3
Laknovskaja Jelena kitarr Karja 3
Sergejev Juri kitarr Karja 3
Tsvetkov Oleg tšello, kitarr Karja 3
Voronova Svetlana viiul Karja 3
Galimova Izida kitarr Karja 3
Masjukova Natalia kitarr 26. Juuli 9
     
Mustonen Olga viiul Karja 3
Seissonen Boriss kitarr 26. Juuli 9
Smirnova Yulia tšello, kitarr Karja 3

Rahvapillide osakond

Tšumakova Ljudmila akordion  Karja 3
Juzvik Ljudmila akordion  Karja 3
Meštšerjakova Irina akordion  Karja 3
Lutšezarnaja Svetlana akordion  26. Juuli 9
Tarassov Viktor akordion  26. Juuli 9
Voronova Galina akordion, Orf-tunnid 26. Juuli 9

Puhk- ja löökpillide osakond

Dmirtiev Victor plokkflööt, flööt, löökpillid Karja 3 
Matvejeva Larissa plokkflööt, flööt Karja 3
Paršin Boriss saksofoon Karja 3
Stepanov Valeri löökpillid Karja 3
Ten Igor trompet Karja 3 
Bužina Aksana plokkflööt, flööt 26. Juuli 9 
Kolbanov Evgenii puhkpillid Karja 3 
Polynina Liudmila orkestri kontsertmeister plokkflööt, flööt Karja 3 
Švan Lada   26. Juuli 9

Koori- ja vokaaliosakond

Kossolapova Marina tütarlastekoor  26. Juuli 9
     
Gorjušina Svetlana koormeister  26. Juuli 9
Juzvik Jelena pop-džässvokaal  Karja 3
Kuznetsova Nadezhda koormeister  26. Juuli 9
Kvasnikova Anna koori kontsertmeister  26. Juuli 9
Minitš Maria koormeister  26. Juuli 9
Pertištševa Jelena kontsertmeister  26. Juuli 9, Karja 3
     
Voitenko Svetlana koormeister  26. Juuli 9
Yakubova Ala pop-jazz laulmine  26. Juuli 9
Zubov Pavel kontsertmeister 26. Juuli 9

Teoreetiline osakond

Jurkevitš Jelena solfedžo Karja 3
Medkova Jelena solfedžo, muusikaajalugu Karja 3
Rodionova Natalja muusikaajalugu Karja 3
Rait Galina solfedžo Karja 3 
Besstšetnova Svetlana solfedžo 26.Juuli 9
Fefilova Inna muusikaajalugu 26.Juuli 9
Perminova Olena solfedžo, muusikaajalugu 26.Juuli 9
Titova Valentina solfedžo 26.Juuli 9